Pijany kierowca uderzył w ogrodzenie posesji
fot. KPP Wysokie Mazowieckie
29-latek wjechał toyotą w ogrodzenie posesji w gminie Kobylin Borzymy. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu. Policja zatrzymała prawo jazdy; za kierowanie po alkoholu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA
Nietrzeźwy kierowca uderzył w ogrodzenie posesji
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem interweniowali po zgłoszeniu właścicieli posesji. Jak ustalono na miejscu, 29-letni kierowca toyoty stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji na terenie gminy Kobylin Borzymy.
Podczas interwencji mężczyzna przyznał funkcjonariuszom, że spożywał alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. W związku z wykroczeniem policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
- Miejsce zdarzenia: gmina Kobylin Borzymy
- Pojazd: toyota
- Wiek kierowcy: 29 lat
- Wynik badania: ponad 3 promile
- Działania policji: zatrzymanie prawa jazdy, dalsze czynności wyjaśniające
Spożywałem tego dnia alkohol — 29-letni kierowca.
Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawę wyjaśniają funkcjonariusze KPP w Wysokiem Mazowieckiem.
Informacja: KPP Wysokie Mazowieckie
źródło informacji: KPP Wysokie Mazowieckie / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE








