PRĘDKOŚĆ POD LUPĄ WYSOKOMAZOWIECKICH POLICJANTÓW

fot. KPP Wysokie Mazowieckie
8 policjantów z wysokomazowieckiej drogówki skontrolowało 44 pojazdy. Mundurowi ujawnili 42 wykroczenia, z czego 31 dotyczyło przekroczeń prędkości. Jedna osoba straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę. To bilans niedzielnych działań policjantów ruchu drogowego.
REKLAMA

Wczoraj, na terenie powiatu wysokomazowieckiego, policjanci z drogówki zwracali szczególną uwage na prędkość kierowców. Funkcjonariusze byli tam, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych oraz w miejscach, gdzie kierowcy często naruszają przepisy ruchu drogowego. Policjanci przypominali, że prędkość jest jednym z kluczowych czynników wpływających na ryzyko wystąpienbia wypadków drogowych. Działania miały również wydźwięk prewencyjny.

8 policjantów z drogówki skontrolowało w sumie 44 pojazdy. Mundurowi ujawnili 42 wykroczenia, z czego 31 dotyczyło przekroczeń prędkości. Jedna osoba straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę. Funkcjonariusze zatrzymali też jeden dowód rejestracyjny.

Policjanci z drogówki podkreślają, że podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości.

Jeśli widzisz zagrożenie w ruchu drogowym, zaznacz to miejsce na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wysokiem Mazowieckiem