ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM

fot. KPP Wysokie Mazowieckie
Straciła prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Miernik prędkości wskazał, że kierująca skodą jechała ulicą Czyżewską w Ciechanowcu z prędkością 116 kilometrów na godzinę. Miejsce kontroli niejednokrotnie wskazywane jest przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
REKLAMA

Wczoraj rano policjanci z wysokomazowieckiej drogówki kontrolowali prędkość pojazdów w Ciechanowcu. Po 9, zauważyli skodę, którego kierująca jechała z prędkością 116 kilometrów na godzinę. W miejscu, w którym funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę, gdyż jest to teren zabudowany. 48-letnia kierująca straciła prawo jazdy oraz została ukarana mandatem karnym. Miejsce, w którym funkcjonariusze mierzyli prędkość przejżdzających pojazdów było wielokrotnie zaznaczane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Przypominamy, nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wysokiem Mazowieckiem